Mūsu pakalpojumi un cenas

 

Uzacis "matiņu" tehnika vai kombinēta ("matiņi" ar ieēnošanu)
ieēnošanas tehnika (pikseļu, ombrē)
150 EUR   Procedūra sejai mezoterapija 60 EUR
Korekcija 50 EUR   Nākošā atkārtotā  procedūra 50 EUR
Atjaunošana maniem klientiem pēc 1,5-2 g. 80 EUR
Pirmā procedūra lupam (kontūra ar daļējo vai pilno aizpildīšanu, akvarēļu ieēnošana, bezkontūras aizpildīšana) 170-190 EUR  

Jaunums! Karbona Pīlings

* ar atlaižu kuponu cena 70 EUR

90 EUR
Korekcija 50 EUR
Atjaunošana maniem klientiem pēc 1,5-2 g. 100 EUR       
Starpskropstu zona, tikai augšā 120 EUR   Izņemšana ar remuveri REJUVI (lūpu kontūra, uzacis):  
Korekcija 50 EUR   pirmā procedūra no 50 EUR
Acu augšējā dekoratīvā linija,vai ar ieēnošana 170 EUR   otrā un visas nākamās 40 EUR
Korekcija 50 EUR      
Atjaunošana maniem klientiem pēc 1,5-2 g. 80 EUR      

 

_

Mezoterapija jeb aparāta mezorevitalizācija.


Piedāvāju jums jaunu metodiku mezoterapijas kosmētisko kokteiļu bezinjekcijas ievadīšanai sejas ādā . Šīs metodes priekšrocība ir praktīski jebkādu nevēlamu reakciju neesamība (izņemot gadījumos, kad cilvēkam ir alerģija),kā arī procedūra ir piemērota dažāda vecuma cilvēkiem.       Mezoterapijas  procedūra ir kopjoša un neprasa, lai meistaram būtu speciāla medicīniska izglītība.Pateicotie vibrācijai, ar speciālu sterilu kārtridžu palīdzību, kuriem ir mikroadatas, tiek atvērts ādas virsējais slānis un sākas ādas atjaunošanas dabīgs process. Mikroadatas  90 ° leņķī iekļūst ādā ar iepriekš uzstādītu ātrumu un dziļumu, tādā veidā līdz minimumam samazinot iespējamos ādas bojājumus. Ar mezoterapijas palīdzību tiek ievadīti aktīvie preparāti ādas dziļākajos slāņos. Mezoterapijas kārtridžiem ir gluda galviņa, kuras diametrs ir tikai 5 mm. Mezoterapijā tiek izmantoti kosmētiskie kokteļi, lai risinātu dažādas sejas ādās problēmas. Kosmētiskie kokteļi satur : hialuronskābes, vitamīnu kokteili, lai uzturētu ādu jaunu, kā arī nodrošinātu liftinga efektu ādai. Mezoterapijas procedūru var veikt atsevišķām problēmvietām, piemēram: zonai ap lūpām, lai izlīdzinātu krunciņas, zem acīm, uz pieres, bet var veikt kompleksu procedūru visai sejai vai dekoltē zonai. Ar procedūras palīdzību tiek iegūti redzami rezultāti - izlīdzinās ādas reljefs, samazinās krunciņas , sašaurinās poras, izlīdzinās vai tiek likvidētas nelielas rētas , tiek nostiprināts sejas ovāls, kā arī āda iegūst mirdzumu un svaigumu. 
Procedūra ilgst apmēram 40 minūtes. Ir minimāla diskomforta sajūta , procedūra ir praktiski bezsāpīga un nav nepieciešama speciāla ādas kopšana pēc procedūras.Redzams rezultāts ir jau pēc pirmās procedūras.
Es varu apgalvot, ka tā ir labākā ādu atjaunojošā ekspresprocedūra, ko piedāvā estētiskā kosmetoloģija.