Mūsu pakalpojumi un cenas

 

"matiņu" tehnika vai kombinēta ("matiņi" ar ieēnošanu)
ieēnošanas tehnika (pikseļu, ombrē)
100 EUR   Procedūra sejai mezoterapija 50 EUR
Korekcija 50 EUR   Nākošā atkārtotā  procedūra 45 EUR
Pirmā procedūra lupam (kontūra ar daļējo vai pilno aizpildīšanu, akvarēļu ieēnošana, bezkontūras aizpildīšana) 150 EUR   Uzacu biotetovēšana jeb krāsošana ar hennu 10 EUR
Korekcija 50 EUR   Skropstu krāsošana hennu   5 EUR 
Starpskropstu zona, tikai augšā 90 EUR   Izņemšana ar remuveri REJUVI (lūpu kontūra, uzacis):  
Korekcija 50 EUR   pirmā procedūra 50 -70 EUR
Acu augšējā dekoratīvā linija,vai ar ieēnošana 140 EUR   otrā un visas nākamās no 40 EUR
Korekcija 50 EUR      
         

 

_

Mezoterapija jeb aparāta mezorevitalizācija.


Piedāvāju jums jaunu metodiku mezoterapijas kosmētisko kokteiļu bezinjekcijas ievadīšanai sejas ādā . Šīs metodes priekšrocība ir praktīski jebkādu nevēlamu reakciju neesamība (izņemot gadījumos, kad cilvēkam ir alerģija),kā arī procedūra ir piemērota dažāda vecuma cilvēkiem.       Mezoterapijas  procedūra ir kopjoša un neprasa, lai meistaram būtu speciāla medicīniska izglītība.Pateicotie vibrācijai, ar speciālu sterilu kārtridžu palīdzību, kuriem ir mikroadatas, tiek atvērts ādas virsējais slānis un sākas ādas atjaunošanas dabīgs process. Mikroadatas  90 ° leņķī iekļūst ādā ar iepriekš uzstādītu ātrumu un dziļumu, tādā veidā līdz minimumam samazinot iespējamos ādas bojājumus. Ar mezoterapijas palīdzību tiek ievadīti aktīvie preparāti ādas dziļākajos slāņos. Mezoterapijas kārtridžiem ir gluda galviņa, kuras diametrs ir tikai 5 mm. Mezoterapijā tiek izmantoti kosmētiskie kokteļi, lai risinātu dažādas sejas ādās problēmas. Kosmētiskie kokteļi satur : hialuronskābes, vitamīnu kokteili, lai uzturētu ādu jaunu, kā arī nodrošinātu liftinga efektu ādai. Mezoterapijas procedūru var veikt atsevišķām problēmvietām, piemēram: zonai ap lūpām, lai izlīdzinātu krunciņas, zem acīm, uz pieres, bet var veikt kompleksu procedūru visai sejai vai dekoltē zonai. Ar procedūras palīdzību tiek iegūti redzami rezultāti - izlīdzinās ādas reljefs, samazinās krunciņas , sašaurinās poras, izlīdzinās vai tiek likvidētas nelielas rētas , tiek nostiprināts sejas ovāls, kā arī āda iegūst mirdzumu un svaigumu. 
Procedūra ilgst apmēram 40 minūtes. Ir minimāla diskomforta sajūta , procedūra ir praktiski bezsāpīga un nav nepieciešama speciāla ādas kopšana pēc procedūras.Redzams rezultāts ir jau pēc pirmās procedūras.
Es varu apgalvot, ka tā ir labākā ādu atjaunojošā ekspresprocedūra, ko piedāvā estētiskā kosmetoloģija.

Uzacu biotetovēšana jeb krāsošana ar hennu.

Tā ir nesāpīga un ekoloģiska procedūra, kurā izmantotais pamatmateriāls ir brūnas krāsas henna. (To iegūst  no lavsonija krūma izkaltētām lapām). 
Atšķirībā no permanentā make up  krāsošana ar hennu notiek uz ādas virsējā slāņa , bet ne zem ādas.
Hennai ir dažādi toni , kurus var miksēt un iegūt visatbilstāko katram cilvēku tipam.
Henna, kuru es izmantoju, ir paredzēta speciāli uzacīm!!!
Šis krāsas sastāvs stimulē uzacu matiņu augšanu , tāpēc procedūra ir īpaši piemērota , ja ir retas uzacis vai matiņi aug slikti. Krāsošana ar hennu ir lielisks risinājums tiem, kas nevēlas veikt permanento make up .Pateicoties  krāsas  100% dabīgajam sastāvam (kas nesatur ķīmiskas vielas un piemaisījumus ), to var izmantot grūtnieces un sievietes ,kas baro bērnu ar krūti. Šī  krāsa neizsauc alerģija ,tā ka  tās sastāva ir tikai henna un ūdens.
Iegūtais uzacu tonis ir dabīgs un naturīgs. Krāsa uz ādas turas līdz 4 nedēļām , bet uz matiņiem līdz 5  nedēļām.