2
Dabiski
3
Bez sāpēm
1
Uz 2-3 gadiem

PERMANENTĀ MEIKAPA STUDIJA

Pierakstīties uz pakalpojumu
перманентный макияж

Permanentā grima priekšrocības

Permanentais grims – tas ir par komfortu

Procedūra risina svarīgus jautājumus, kas skar visu vecumu sievietes

Tas ir universāls veids, kā izlīdzināt ārējās nepilnības, padarīt nemanāmākas grumbiņas, zilumi, rētas

Tāds make-up netek, saglabā estētisko izskatu pat sporta nodarbības, pludmalē, pirtī, jebkuros neparedzētos gadījumos un laika apstākļos.

перманентный макияж

Par mani

Mani sauc Žanna, es esmu sertificēta permanentā grima māksliniece.
Piedāvāju kvalitatīvus permanentā grima pakalpojumus, kā arī nekvalitatīva grima noņemšanu ar lāzeru vai noņemšanas līdzekli.
Katram gadījumam ir savs risinājums: lāzera noņemšana vai lāzera krāsu korekcija, ķīmiskie noņemšanas līdzekļi, maskēšanās, krāsas un formas korekcija.
Procedūras veicu, ņemot vērā Jūsu vēlmes, nodrošinot individuālu pieeju katram klientam. Palīdzēšu izvēlēties pareizo formu un krāsu uzacīm, dekoratīvajām bultiņām un lūpām. Kopā ar Jums izvēlēsimies individuālu grima variantu un izcelsim Jūsu priekšrocības. Strādāju Liepājā, pēc iepriekšējā laika vienošanās.

pieejami šādi pakalpojumi

Permanentais
uzacu grims

Jauna, moderna permanentā grima tehnika, pūdera izsmidzināšana (ēnas, pikseļu ēnojums) palīdz radīt perfektu uzacu izskatu ar maksimālu dabiskuma imitāciju. Pigmenta virspusējas punktveida injekcijas tehnika ar ēnojumu rada dūmakainu efektu uzacīm, kas piešķir tām tikai maigu kontūru, spilgtumu un dabisku izskatu. Gaiši toņi bez pretenciozitātes, gluda krāsas un formas stiepšanās bez stingrām kontūrām padara pūdera uzacu tehniku ​​patiesi unikālu. Nesāpīga, maztraumatiska pigmenta ievadīšanas dēļ zem ādas līdz 1 milimetra dziļumam, permanentā grima tehnika imitē uzacu ēnojumu ar ēnām vai zīmuli. Pulverveida uzacis ir patiešām skaistas un iespaidīgas Ēnu ēnošanas unikalitāte slēpjas ne tikai tās īstenošanas principā, bet arī tajā, ka tehnika ir piemērota katrai sievietei. Pulverveida uzacis lieliski izskatās uz jaunas un nobriedušas ādas, un efekts labi saglabājas taukainai un kombinētai ādai. Nenovērtējama pulvera izsmidzināšanas priekšrocība ir tā, ka to var izmantot, lai paslēptu visas nepilnības.
Pulverveida uzacis ir ideāls variants, ja vēlaties iegūt dabisku izskatu bez ikdienas kosmētikas lietošanas. Tehnika izceļ jūsu stiprās puses, veido akcentus uz uzacīm un acīm, kā arī efektīvi slēpj visas nepilnības. Jums vairs nav jāmēģina katru dienu tās paslēpt, retušēt ar ēnām vai zīmuli. Galu galā pat visredzamākie trūkumi būs efektīvi paslēpti un neredzami.

перманентный макияж

Uzsvars uz izskatu, acīm un uzacīm, biezas tumšas skropstas un ikdienas plakstiņu grims ideālā izpildījumā, neizmantojot laineri, ēnas un citus kosmētikas līdzekļus - to sniedz plakstiņu tetovēšana. Absolūti nesāpīga un droša procedūra, kas izstrādāta, lai sniegtu jums komfortu. Vairs nav nepieciešams ikdienas acu grims. Optimāla biezuma un garuma bultiņas piestāv jebkuram izskatam, efektīvi ierāmē aci un padara jūs burvigāku. Tikai 1,5 stundas meistara darba, un veseli 2 gadi pārsteidzošu rezultātu, kas jūs iepriecinās katru dienu. Laika taupīšana grimam, nav vienīgā priekšrocība. acu tetovēšanā. Gludas, labi izvēlētas bultiņas var vizuāli noslēpt dažādas nepilnības, kas iepriekš radīja apmulsumu: koriģē acu formu, to novietojuma dziļumu un attālumu; uzsver skropstu līniju, vizuāli padarot tās vēl garākas un tumšākas; palīdz pagarināt apaļas acis; slēpj nelielas izteiksmes krunciņas, kas izveidojušās plakstiņu zonā.
Bultas nekad neizies no modes; tās harmoniski izskatās pie jebkura veida grima, vai tas būtu viegls dienas vai vakara grims. Plakstiņu tetovējums sniedz pašapziņu. Jūs varat peldēties pēc sirds patikas baseinā vai jūrā, sauļoties, apmeklēt tvaika pirti vai pavadīt laiku ar draugiem līdz rītam naktsklubā. Jūsu bultiņas vienmēr paliek perfekti taisnas, un jūsu izskats paliek svaigs.

Permanentais
meikaps acīm

перманентный макияж

permanentais
grims lūpām

Lieliska alternatīva dekoratīvajai kosmētikai. Tikai 1,5 stundas nesāpīgas procedūras un veseli 3 gadi spilgti, pārsteidzoši rezultāti. Noliec malā spīdumu un lūpu krāsu, aizmirsti par zīmuļiem. Tagad jūsu lūpas izskatās labi koptas un glītas. Izlabojiet formu, noņemiet asimetriju, paceliet lūpu kaktiņus, piešķiriet tiem bagātību, krāsu un apjomu. Ar tetovējumu jūsu lūpas vienmēr ir ideālā kārtībā neatkarīgi no tā, ko jūs darāt. Mēs piedāvājam pilnu permanentā lūpu grima pakalpojumu klāstu, piedāvājot unikālas progresīvas tehnikas, lai radītu satriecošu efektu – tādu, par kādu jūs sapņojat. Papildus estētikas radīšanai lūpu tetovēšana efektīvi slēpj dažādas nepilnības, kas iepriekš jūs samulsināja un radīja diskomfortu. Ar tās palīdzību var padarīt Amora banti izteiksmīgāku, paslēpt sīkās mīmikas krunciņas lūpu kaktiņos, atbrīvoties no ziluma, piešķirt lūpām kopējo apjomu un strādāt pie atsevišķām zonām, ja piemēram, apakšlūpa ir plānāka par augšējo. Un arī noslēpt nelielas rētas, iezīmēt kontūru, padarīt to skaidrāku un izteiktāku, vizuāli pacelt noslidušos lūpas stūrīšus. Kopā ar pareizi izvēlētu krāsu, kas organiski atbilst Jūsu tipam, permanentais lūpu grims, rada īstu WOW efektu. Aiz skaistās formas, perfektās krāsas un optimālā apjoma nav redzami defekti, kurus gribētos noslēpt.

перманентный макияж

Vai esat noguris no sava tetovējuma un vēlaties no tā atbrīvoties uz visiem laikiem? Vecs vai neglīts tetovējums bojā jūsu izskatu? Veiciet tetovējuma vai tetovējuma noņemšanu ar lāzeru, aizmirstiet par diskomfortu uz visiem laikiem. Lāzera noņemšana ir visefektīvākais pigmenta noņemšanas veids. Ar pikosekunžu lāzera palīdzību iespējams noņemt līdz pat 95% pigmenta neatkarīgi no tā krāsas un zīmējuma apjoma tetovējumu gadījumā un 98% veca dziļa tetovējuma gadījumā. Neviena cita tetovējumu vai tetovējumu noņemšanas metode nesniedz tik augstu rezultātu. Īpaši, ja nepieciešams noņemt tumšus pigmenta toņus. Savā salonā es izmantoju ultramodernu lāzera ierīci, kas ir pierādījusi, ka tā ir vislabākā tirgū tetovējumu noņemšanai. Tā selektīvi iedarbojas tikai uz krāsvielu, iznīcina to mikrodaļiņās un dabiski noņem to no ķermeņa. Āda ap zīmējumu netiek ietekmēta un paliek neskarta. Ierīces unikalitāte ir iespēja manuāli izvēlēties lāzera stara garumu. To izvēlas atkarībā no tetovējuma vecuma, pigmenta toņa un tā ievietošanas dziļuma. Rezultātā jūs daudz ātrāk un efektīvāk iegūstat tīru ādas pārklājumu. Tas tiek galā arī ar krāsainiem pigmentiem

noņemšana ar lāzeru
vai Remuveri.

перманентный макияж

pieejami šādi pakalpojumi

Permanentais
uzacu grims

Jauna, mūsdienīga permanentā grima tehnika - pūdera izsmidzināšana (ēnu, pikseļu izsmidzināšana) - palīdz radīt perfektu uzacu izskatu ar maksimālu dabiskuma imitāciju. Virspusēja punktveida pigmenta iepļaušanas tehnika ar izsmidzināšanu rada uzacīm dūmakainu efektu, kas piešķir tām tikai maigu kontūru, spilgtumu un dabisku izskatu. Gaiši toņi bez izlikšanās, vienmērīga krāsu izstiepšanās un forma bez stingrām kontūrām padara pūderu uzacu tehniku patiesi unikālu. Nesāpīga, maztraumatiska, pateicoties pigmenta ievadīšanai zem ādas līdz pat 1 milimetra dziļumā, permanentā grima metode imitē uzacu augšanu ar ēnām vai zīmuli. Pulvera uzacis ir patiešām skaistas un iespaidīgas. Ēnu audzēšanas unikalitāte ir ne tikai tās izpildes principā, bet arī tajā, ka šī tehnika ir piemērota katrai sievietei. Pūderveida uzacis lieliski izskatās uz jaunas un vecas ādas, un efekts ir lielisks arī uz taukainas un jauktas ādas. Nenovērtējama pūderu uzacu izsmidzināšanas priekšrocība ir tā, ka to var izmantot, lai paslēptu jebkādas nepilnības.

Uzacu pūderēšana - ideāls risinājums, ja sapņojat iegūt dabisku tēlu bez ikdienas kosmētikas lietošanas. Šī tehnika izceļ priekšrocības, veido akcentus uz uzacīm un acīm un efektīvi paslēpj jebkādas nepilnības. Jums vairs nav nepieciešams censties tos slēpt katru dienu, izpludinot ar ēnām vai zīmuli. Patiesībā pat visredzamākie trūkumi būs efektīvi paslēpti un neredzami.

перманентный макияж

Uzsvars uz skatienā, acīm un uzacīm, biezas, tumšas skropstas un ikdienas meikaps ideālā izpildījumā, neizmantojot laineris, ēnas un citas kosmētikas - lūk, kas jums dāvā tatuāža gadsimts. Ir absolūti nesāpīga un droša procedūra, kas nodrošinās ju8ms komfortu. Vairs nav nepieciešams ikdienas make-up acīm. Bultas optimāla resnuma un garuma der zem jebkura tēlu, iespaidīgi ielenc acīm un padara jūs apburošai. Tikai 1,5 stundas darba meistari un veselas 2 gada satriecošu rezultātu, kas katru dienu iepriecinās jūs. Laika ekonomija uz make-up - nav vienīgais ieguvums, татуажа acīm. Taisnas bultas pareizi izvēlētu formu var vizuāli noslēpt dažādi trūkumi, kas iepriekš izraisījuši jums ir spiedoša sajūta: koriģē acu formu, dziļumu un attālumu to stādīšanas, akcentē skropstu līniju, vizuāli padarot tos vēl garāka un tumšāka, palīdz pagarināt acis apaļas formas; slēpj nelielus mīmikas krunciņas, izglītoti šajā jomā gadsimts.

Bultas nekad aiziet no modes, tie lieliski izskatās jebkurā veidā make-up, vai tas ir viegls dienas vai vakara мейк. Plakstiņu permanentais grims dāvā pārliecību par sevi. Jūs varat baudīt peldes baseinā vai jūrā, sauļoties, apmeklēt tvaika istabu vai žaut ar draugiem līdz rītam nakts klubā. Jūsu bultiņas vienmēr paliek perfekti taisni, un jūsu tēls - svaigu.

Permanentais
meikaps acīm

перманентный макияж

permanentais
grims lūpām

Lieliska alternatīva dekoratīvajai kosmētikai. Tikai 1,5 stundas bez sāpēm procedūras un veseli 3 gadi spilgtu, satriecošu efektu. Atlieciet malā spīdums un lūpu krāsu, aizmirstiet par карандашах. Tagad jūsu lūpas izskatās skaistas, koptas un uzmanīgi. Uzlabojiet formu, noņemiet asimetriju, paceliet lūpu kaktiņus, piešķiriet tiem sulīgumu, krāsu un apjomu. Ar татуажем jūsu lūpas vienmēr ir kārtībā, ko jūs darītu. Mēs sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu, permanentajam grimam, piedāvājam unikālu ultramodernas tehnoloģijas, lai izveidotu satriecošam efektam - tādā, par kuru jūs sapņojat. Papildus radot estētiku, permanentais grims, lūpu efektīvi slēpj dažādas nepilnības, kas agrāk jums sakopa apmulsums un radīja diskomfortu. Ar tā palīdzību var veikt Amora loka izteiksmīgāka, paslēpt nelielas mīmiskās grumbas, lūpu kaktiņos, atbrīvoties no синевы, piešķirt lūpām kopējo apjomu, izstrādāt atsevišķas zonas, ja, piemēram, apakšējā lūpa ir plānāks top. Kā arī paslēpt nelielas rētas, iezīmēt kontūras, lai padarītu to skaidrāku un izteiksmīgu, vizuāli pacelt acs stūrīšus.
Kopā ar pareizi izvēlētu krāsu, kas organiski iekļaujas zem tips, permanentais make-up lūpām rada īstu WOW-efektu. Par skaistu formu, ideāls krāsu un optimālo apjomu nemaz nav redzami defekti, kurus jūs vēlētos paslēpt

перманентный макияж

Jums ir apnicis savs tetovējums, vai vēlaties no tā atbrīvoties uz visiem laikiem? Vecs vai neglīts tetovējums sabojā jūsu izskatu? Noņemiet tetovējumu ar lāzeru un aizmirstiet par diskomfortu uz visiem laikiem. Lāzera noņemšana ir visefektīvākais pigmenta noņemšanas veids. Ar pikosekundes lāzera palīdzību iespējams noņemt līdz pat 95% pigmenta, neatkarīgi no tā krāsas un raksta apjoma, un 98% veca dziļa tetovējuma gadījumā. Neviena cita tetovējumu vai permanentā grima noņemšanas metode, nedod tik augstu rezultātu. It īpaši, ja jums ir nepieciešams noņemt tumšās pigmenta nokrāsas. Manā salonā tiek izmantota ultramoderna lāzerierīce, kas tiek ieteikta, kā labākā tirgū tetovējumu noņemšanai. Tas selektīvi ietekmē tikai krāsvielu, iznīcina to mikrodaļiņās un dabiski izvada no ķermeņa. Āda ap rakstu netiek ietekmēta un paliek neskarta. Ierīces unikalitāte slēpjas spējā manuāli izvēlēties lāzera stara garumu. To izvēlas atkarībā no tetovējuma vecuma, pigmenta nokrāsas un ievadīšanas dziļuma. Rezultātā, Jūs iegūstat tīru ādu daudz ātrāk un efektīvāk. Tas apstrādā arī krāsu pigmentus.

noņemšana ar lāzeru
vai Remuveri.

перманентный макияж

sterilitāte
un drošība

Visi instrumenti tiek pakļauti 3 sterilizācijas posmiem

Vienreizlietojamie palīgmateriāli

Aizsardzības barjera

Visi materiāli ar kvalitātes sertifikātiem

STERILITĀTE UN DROŠĪBA
Papildus darba kvalitātei, Lielu uzmanību pievēršu sterilitātei un drošībai:

PAKALPOJUMU CENAS

PERMANENTAIS UZACU GRIMS

Pirmreizēja procedūra ,tehnika spalvām (pikseļu, pulverkrāsošana, zaļa)

150

EUR

Labojums

60

EUR

Atjauninājums no maniem klientiem ir 1,5-3 g

80

EUR

PERMANENTAIS MAKE-UP LŪPĀM

Pirmreizēja procedūra , (akvarelis, помадный прокрас)

170

EUR

Labojums

60

EUR

Atjauninājums no maniem klientiem ir 1,5-2 g

80

EUR

Starp skropstas LĪNIJA

Labojums

60

EUR

Starp skropstu līniju krāsošana

130

EUR

BULTIŅA

Pirmreizēja procedūra , (bultiņa klasiskā vai bultiņa, ar ēnojumu ,ēnas)

180

EUR

Labojums

60

EUR

Atjauninājums no maniem klientiem ir 1,5-2 g

80

EUR

NoņemŠANA

Noņemot ar lāzeru vai ar remuveri.

от 40-50

EUR

Pierakstīties uz pakalpojumu

Dāvanu karte

Domā, ko uzdāvināt mīļākai/mammai/draudzenei/māsai?
Gribam jums piedāvāt IDEĀLU RISINĀJUMU!

Vienkārši pasūtīt DĀVANU KARTI
uz jebkuru no salona pakalpojumu

перманентный макияж подарочный сертификат
Pasūtīt karti
KONTAKTI
+371 284 685 59
permanentlux@inbox.lv
Oskara Kalpaka iela 68/70, Liepāja, LV-3405
Pierakstīties uz pakalpojumu
WhatsApp